w

Kto zostanie nowym Jamesem Bondem? Tom Hanks wytypował swojego kandydata

Reklama

W filmowym świecie już od dawna spekuluje się, kto byłby dobrym „współczesnym” Agentem 007.


W hollywoodzkim świecie bardzo często rozmawia się na temat tego, który aktor najlepiej odwzorował rolę Jamesa Bonda. Franczyza opowiadająca historię agenta, znanego również jako 007, jest znana na całym świecie i obejmowała wiele różnych wersji.

Często mówi się też o tym, kto w ogóle powinien zostać następnym Jamesem Bondem i zastąpić dotychczasowego Daniela Craiga, który w tej roli wypadł znakomicie, choć zanim wcielił się w kultowego bohatera, pozostawiał pewne obawy. Aktor był bowiem pierwszym Bondem w blond włosach. Jednak wygląda na to, że Craig swoją wyjątkowością otworzył ścieżkę również dla innych wersji Agenta 007.

Tom Hanks wytypował nowego Jamesa Bonda?

Reklama

W najnowszym wywiadzie dla BBC mieliśmy okazję usłyszeć trochę o nowym Jamesie Bondzie, a raczej o tym, którego znanego aktora widziałby Tom Hanks w roli kultowego agenta.

Zrozum to. James Bond ma licencję na zab**anie. Wydałbym tę licencję Idrisowi Elba tylko na podstawie pracy, którą widziałem, jak wykonuje. 

Co ciekawe, Idris Elba już od dawna zajmuje wysokie miejsca na listach typowania następnych Jamesów Bondów, zaraz obok Toma Hardy’ego i Henry’ego Cavilla. To właśnie jednak ten pierwszy z całej trójki ma największe szanse na otrzymanie tej okazji.

Reklama

Niestety sam aktor oficjalnie potwierdził, że nie stanie w butach Agenta 007. Podczas ostatniej promocji „Luthera: Zmroku” na Netflixie, Elba powiedział:

Wiele osób mówi o innej postaci, która zaczyna się na „J” i kończy na „B”, ale ja nie będę tym gościem. Jestem Johnem Lutherem.

Oczywiście Idris Elba brał kiedyś udział w rozmowach z reżyserami Jamesa Bonda na temat jego przejęcia roli, ale wygląda na to, że rozmowy nie okazały się skuteczne. Było to jednak kilka dobrych lat temu, kiedy to jeszcze Daniel Craig występował jako Agent 007. Co jednak ciekawe, na początku 2023 roku powstały plotki, jakoby Elba miał ponownie rozmawiać z dyrektorami na ten temat. Jak jednak będzie – czas pokaże.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy