w

Loki sezon 3 potwierdzony? Producent wspomina, że jest jeszcze dużo do zrobienia

Ledwo rozpoczął się 2 sezon Lokiego, a twórcy już wspominają o następnych planach co do serialu.


2. sezon Lokiego miał swoją premierę kilka dni temu, wiele osób jest już dawno po pierwszym odcinku. Kolejne z nich mają wychodzić co tydzień, w każdy piątek.

2. sezon serialu został zapowiedziany na jedynie 6 odcinków, jednak z tego, co mówi producent Lokiego, jest jeszcze wiele rzeczy do opowiedzenia. Czy to oznacza potwierdzenie 3. sezonu?

3 sezon Lokiego? To bardziej niż możliwe

Z tego, co powiedział główny producent Lokiego – Kevin Wright – dla Dexerto, twórcy mają nadzieję, że skoro Loki istnieje w Marvelu od 12 lat, to chciałby współpracować w Tomem Hiddlestonem przez kolejne tyle. Z kolei 1. i 2. sezon Lokiego to jedynie dwa rozdziały jednej książki.

Chciałbym powiedzieć, że na półce są inne książki. A Loki jest we wszechświecie od 12 lat i bardzo chciałbym spędzić kolejne 12 lat zTomem [Hiddlestonem], podczas których opowiemy więcej historii. 

Chcieliśmy zobaczyć, dokąd zmierza ten sezon z Lokim, ponieważ znajduje się on na zupełnie niezbadanym terytorium, a TVA i Sylvie mają wrażenie, że dopiero rozpoczynają swoje wątki, więc myślę, że jest o wiele więcej historii do opowiedzenia.

Jak widać, Kevin Wright, jak i inni pracujący przy serialu Disneya, mają jeszcze wiele planów i pomysłów na tę postać Marvela. Oznacza to, że Loki najprawdopodobniej nie zakończy się jednie na 1. i 2. sezonie. Na ten moment jednak pozostaje dotrwać do końca obecnego sezonu, zanim zacznie się już na poważnie myśleć nad kolejnymi krokami.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy