w

Ludzie zgłupieli po usłyszeniu nowych głosów do 7 sezonu Rick i Morty. Czy to AI?

7 sezon Ricka i Morty’ego nadchodzi wielkimi krokami, więc studio zaczęło wypuszczać pierwsze zwiastuny.


Rick i Morty to na tyle popularna animacja na całym świecie, że ma nawet wielu fanów w Polsce. Ludzie od dawna czekają na nowy sezon popularnego serialu, a ten w końcu nadchodzi.

7. z kolei część Ricka i Morty’ego ma mieć swoją premierę już we wrześniu 2023 roku, a więc studio zaczęło wypuszczać już pierwsze trailery i zwiastuny. A nowy głos Ricka zaskoczył wszystkich.

Jak brzmi teraz Rick i Morty?

Najnowszy trailer do 7. sezonu Ricka i Morty’ego skonfundował wiele osób. Przypomnijmy, że wraz z zakończeniem 6. sezonu serialu Justin Roiland, który użyczał swojego głosu dwóm głównym bohaterom, pożegnał się z Adult Swimem, studiem odpowiedzialnym za animację.

Aktor miał dostać zarzuty stosowania przemocy domowej, przez co groziło mu 7 lat pozbawienia wolności. Na jego szczęście został ze wszystkiego oczyszczony, jednak nie miał możliwości powrócić do swojej pracy. Głosy Ricka i Morty’ego miały zostać zmienione.

To dlatego wiele osób po zobaczeniu nowego zwiastuna zgłupiało. Zresztą zobaczcie sami.

Video

Klip: https://twitter.com/RickandMorty/status/1691483347279654932

Ludzie w komentarzach są zmieszani. Wszyscy zwrócili uwagę praktycznie tylko na same głosy postaci w ostatniej scenie. Jedni mówią, że głosy nie zostały zmienione i to teraz AI je tworzy. Drudzy twierdzą, że Roiland wcale nie został wyrzucony ze studia i powraca do swojej roli po oczyszczeniu z zarzutów. Trzeci zaś tłumaczą, że ostatnia scena pochodzi z sezonu 6.

Ile ludzi, tyle opinii. Ale jak jest naprawdę? Tego do końca nie wiadomo. Wygląda na to, że trzeba będzie poczekać do samego września, Adult Swim na razie milczy i nie daje większych wskazówek.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy