w

Ludziom nie podobają się animatroniki z nowego trailera FNAFa. Ten jeden szczegół rozprasza

2 dni temu mieliśmy okazję zobaczyć oficjalny trailer do Five Nights at Freddy’s, a ludzie już proszą o zmiany.


Pierwszy oficjalny trailer do adaptacji fimowej Five Nights at Freddy’s został udostępniony 17 maja 2023 roku. Minęły zaledwie 2 dni od publikacji, a zwiastun obejrzało już prawie 15 milionów osób z całego świata. Co więcej, w wielu krajach trailer wciąż utrzymuje się na pierwszym miejscu karty na czasie.

Film Five Nights at Freddy’s był wyczekiwany długimi latami. To dlatego, gdy przyszły pierwsze informacje na ten temat, świat wręcz oszalał. Teraz gdy mamy do czynienia z oficjalnym trailerem fani mogli w końcu bliżej przyjrzeć się szczegółom, zwłaszcza tym, jak wyglądają animatroniki. I choć pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne, to teraz ten jeden szczegół zaczął ludziom mocno przeszkadzać.

Jakiej zmiany potrzebują filmowe animatroniki z FNAFa?

Choć początkowe wrażenia ze zwiastuna były pełne ekscytacji, musiało minąć trochę czasu, aby fani ochłonęli i bliżej przyjrzeli się szczegółom, które przedstawia. Fabuła i obsada wydaje się obiecująca, a animatroniki rzeczywiście prezentują się rewelacyjnie… z wyjątkiem jednego szczegółu.

Ludzie głównie na Reddicie po opublikowaniu najnowszego traileru zwrócili uwagę na oczy animatroników, które w zwiastunie filmu świecą na czerwono. Wyglądają zupełnie inaczej niż te, które były w grze, przez co zdaniem fanów odejmują ich „uroku” i sprawiają, że są mnie przerażające.

W grze zazwyczaj oczy animatroników były puste i ciemne, co zdaniem ludzi dodawało większej tajemnicy, czy one w ogóle się tam znajdują. Jedna z osób napisała pod postem, że być może reżyserowie zdecydowali się na taki ruch, aby łatwiej widzowi było rozróżnić ich dzienną a nocną formę, kiedy „ożywają”.

Osoby, które nigdy nie grały w grę, a zdecydują się pójść do kina na Five Nights at Freddy’s, zapewne zupełnie nie zwrócą na to uwagi. Jednak dla wiernych fanów taka zmiana jest dużo gorsza i podobno zniechęca, ponieważ film ma być horrorem, a twórcy zdecydowanie „umniejszyli straszność” głównych bohaterów. W końcu to podobno wycięte oczy w postaciach były najbardziej przerażające.

Trailer jednak dostarcza jedynie około 50-sekundowe wrażenia z filmu. Być może okaże się, że twórcy nie pokazali wszystkiego, co mają do zaoferowania i trzymają swojego asa w rękawie. Wszystko okaże się w następnych zwiastunach lub bezpośrednio w kinach. Jedno jest pewne – zdecydowanie warto poczekać.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy