w

W końcu wyszedł oficjalny trailer do filmu Five Nights at Freddy’s. Co wiadomo na temat fabuły?

Wczoraj mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć trailer do nadchodzącego filmu Five Nights at Freddy’s. Jak się prezentuje?


Five Nights at Freddy’s raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Początkowo mało znana gra indie w typie survival horroru, która przyciągnęła do siebie tylu fanów, że finalnie stała się franczyzą znaną na całym świecie.

Już kilka lat temu mogliśmy usłyszeć pierwsze plotki na temat filmu, który miał powstać na podstawie Five Nights at Freddy’. Finalnie wszyscy doczekali się pierwszego oficjalnego traileru, który szybko obiegł świat. Co wiadomo o nadchodzącej produkcji?

Five Nights at Freddy’s z oficjalnym trailerem

Filmowa adaptacja serii gier z gatunku horroru zaplanowana jest oficjalnie na 27 października 2023 roku. Wczoraj po południu mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy trailer do nadchodzącej produkcji, a już zaledwie po 24h wyświetlenia sięgają 12 milionów. Jeśli jeszcze nie zdążyliście zobaczyć teasera, to teraz macie okazję.

Video

Trailer, choć bardzo krótki, nietrwający nawet minuty, zapowiada film bardzo obiecująco, pokazując to, co najważniejsze. Fani zachwycają się wyglądem mechatroników i cieszą się, że wyglądają zupełnie tak samo, jak w oryginale. W dodatku wygląda na to, że film został wykonany z dbałością o szczegóły.

Wiele osób się jednak zastanawia, czy animacje, dobra obsada i niesamowite szczegóły to wszystko, co będzie miał film do zaoferowania – a najważniejsza powinna być fabuła. I wygląda na to, że fani raczej nie zostaną zawiedzeni – Deadline rozwiał wątpliwości i wyjaśnił główny wątek fabularny.

Film opowiada historię zakłopotanego ochroniarza, który rozpoczął pracę w Freddy Fazbear’s Pizza. Podczas swojej pierwszej nocnej zmiany w pracy szybko uświadamia sobie, że nie będzie ona jednak taka łatwa. 

W roli głównej będziemy mieli okazję zobaczyć Josha Hutchersona jako Mike’a Schmidta, czyli nowego ochroniarza w Freddy Fazbear’s Pizza. Oprócz tego opublikowane zostały już nawet oficjalne plakaty, przedstawiające każdą z postaci.

Film zapowiada się naprawdę obiecująco, w wielu krajach trailer od czasu wydawania utrzymuje się na pierwszym miejscu karty na czacie na YouTube, co tylko pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się produkcja.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy