w

Moana 2 oficjalnie potwierdzona. Film ma się pojawić jeszcze w tym roku

Moana, popularny film animowany Disneya, już oficjalnie doczeka się swojej kontynuacji.


Chociaż Disney wydaje się być ostatnio zajęty pracami nad chociażby Marvelem czy Gwiezdnymi Wojnami, to fani filmów animowanych mogą odetchnąć z ulgą. Moana ma bowiem powrócić.

Prace nad drugą częścią filmu o popularnej bohaterce Disneya zostały oficjalnie potwierdzone przez samego dyrektora generalnego Disneya, Boba Igera. I co ciekawe, Moana 2 ma pojawić się w kinach jeszcze w tym roku.

Moana powróci jeszcze w 2024 roku

Pierwszą część Moany mieliśmy okazję obejrzeć w 2016 roku, czyli dobre 8 lat temu. I choć jakiś czas temu pojawiły się plotki o drugiej części tytułu, to fani zdążyli już pogrzebać swoje nadzieje na kontynuację. I jak okazuje – zupełnie niepotrzebnie.

Wprawdzie Disney zapowiedział już, że stworzy nową Moanę w wersji aktorskiej, to ludzie wciąż czekali na kontynuację historii w wersji animowanej. A ta ma nadejść już w listopadzie 2024 roku, co potwierdził dyrektor generalny Disneya.

Moana pozostaje niezwykle popularną serią i nie możemy się doczekać, aż pokażemy wam więcej Moany i Maui, kiedy „Moana 2” trafi do kin w listopadzie – Bob Iger dla CNBC.

Kilkanaście godzin temu na kanale Walt Disney pojawił się nawet krótki teaser Moany 2.

Video

YT: https://youtu.be/cZSywj-vkxA?si=B6f5c7ZGSTc3dQb

Oficjalny opis Moany 2:

Epicki animowany musical „Moana 2” od Walt Disney Animation Studios zabiera widzów w nową, ekspansywną podróż z Moaną, Maui i zupełnie nową załogą złożoną z niezwykłych marynarzy. Po otrzymaniu nieoczekiwanego telefonu od swoich przodków Moana musi udać się na odległe morza Oceanii i na niebezpieczne, dawno zaginione wody, by przeżyć podróż, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyła.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy