w

Netflix zdradził, ile sezonów Wiedźmina jeszcze powstanie. Ten będzie ostatni

Reklama

Właśnie ruszyły zdjęcia do 4. sezonu netflixowego Wiedźmina. Przy okazji mogliśmy dowiedzieć się, ile sezonów zostało do końca.


Przypomnijmy, że w kolejnym, czwartym sezonie Wiedźmina, nie ujrzymy już Henry’ego Cavilla w roli głównej. Aktor zrezygnował z Geralta, a jego następcą stał się Liam Hemsworth. Opinie na ten temat są różne, natomiast Netflix obiecał, że coś niby tam gotuje i mamy czekać.

Ponadto, jako że ruszyły właśnie nagrywki do 4. sezonu, Netflix postanowił zdradzić, jakie ma plany. Okazuje się, że jesteśmy bliżej końca netflixowej historii Geralta z Rivii, niż moglibyśmy się tego spodziewać.

Ile sezonów Wiedźmina do końca?

Reklama

Informacje na ten temat pojawiły się m.in. na X, gdzie oficjalny profil netflixowego Wiedźmina wszystko potwierdził. Według tego, co możemy wyczytać, 5. sezon ma być ostatnią częścią tej historii.

Video

X: https://twitter.com/witchernetflix/status/1780982116861255969

Z tego, co wiadomo, 4. i 5. sezon ma być kręcony równocześnie, więc między nimi nie powinno być dłuższej przerwy. Oznacza to, że koniec jest bliższy, niż każdy myślał. W sumie wiele osób podejrzewało, że Netflix będzie chciał zrobić więcej sezonów, dlatego niektórzy mogą się zdziwić na te informacje.

W 4. sezonie, oprócz nowej twarzy Geralta w wykonaniu Liama Hemswortha, zobaczymy też m.in. Regisa czy Zoltana, zagranych przez Laurence’a Fishburne’a i Danny’ego Woodburna. Dwie ostatnie części serialu mają być adaptacją książek „Wieża Jaskółki”, „Pani Jeziora” i „Chrzest Ognia”.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy