w

Obecność 4 ma już reżysera. Co wiadomo na temat filmu?

Obecność 4 zaczyna zbliżać się do kina wielkimi krokami. Produkcja znalazła już reżysera.


Chociaż mówiło się, że Obecność 3 miała być ostatnią częścią franczyzy, to jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć o tym, że w planach jest kontynuacja historii. Nie licząc oczywiście wszelkich spin offów, takich jak np. Zakonnica.

Vera Farmiga i Patrick Wilson po raz kolejny wrócą na ekrany jako Lorraine i Ed Warren. I co ciekawe, prace nad filmem są już na tak zaawansowanym poziomie, że w wakacje tego roku mają rozpocząć się nagrywki na planie.

Co wiadomo o Obecność 4?

Niestety na ten moment scenariusz i szczegóły dotyczące tytułu są jeszcze nieznane. Wiadomo, że po raz kolejny zobaczymy na ekranie Patricka Wilsona i Verę Farmigę jako kultowe małżeństwo Eda i Lorraine Warrenów.

Co ciekawe, prace na planie mają rozpocząć się już w wakacje tego roku. W efekcie mogliśmy poznać już osobę, która zasiądzie w fotelu reżysera. Reżyserem ma zostać bowiem Michael Chaves, który razem z Davidem Leslie Johnson-McGoldrickiem połączy swoje siły na planie. Ten z kolei sprawował rolę scenarzysty w ostatniej części Obecności.

Michael Chaves już wcześniej miał styczność z tą serią. Pracował m.in. również nad Obecnością 3, Topieliskiem i Zakonnicą 2. Oznacza to, że fani serii nie muszą się o nią obawiać. Bardzo prawdopodobne, że Obecność 4 ukaże się w bardzo podobnym klimacie i tematyce, co trzecia część franczyzy.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy