w

Pojawiła się zapowiedź nowego Avatara: The Way of Water, który zapiera dech w piersiach

Już niedługo, po kilkunastu latach, na duże ekrany powróci ekranizacja legendarnej historii.


Pierwszy film Avatara swoją premierę odbywał jeszcze w 2009 roku. Wydarzenie było wtedy naprawdę głośne, nawet w polskich kinach. Zachwycił się nim cały świat, a film do tej pory zarobił łącznie prawie 3 miliardy dolarów.

Jak już wiadomo od jakiegoś czasu – w tym roku nadejdzie druga część Avatara i w końcu zaczęły pojawiać się pierwsze trailery filmu. Jak wygląda świat Pandory po ponad dekadzie od premiery pierwszej części?

Zapowiedź Avatar 2

Po premierze pierwszego Avatara świat zaniemówił. Jak na tamte czasy efekty specjalne były na zdumiewającym poziomie i śmiało można rzec, że przewyższają nawet te z o wiele nowszych filmów. Jednak nie tylko poziom produkcji był ogromny, ale i budżet. Ten pochłonął 237 milionów dolarów, natomiast jak wiadomo – zwrócił się wielokrotnie.

Teraz pora na drugą część i okazuje się, że zdecydowanie jest na co czekać. Do akcji powrócili starzy aktorzy tacy jak Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephan Lang, a nawet Worthington jako Jake Sully. Oczywiście za produkcję odpowiada światowej klasy reżyser James Cameron. Oto jak wygląda świeżutki trailer:

Video

Komentarze widzów mówią same za siebie. Wielu z nich już zamawia popcorn, aby z pewnością go nie zabrakło w kinie. Innym wracają wspomnienia z dzieciństwa i chętnie obejrzą jeszcze pierwszą część, aby wszystko sobie przypomnieć. Fanów zachwyca najbardziej woda, a przepływające ryby, jak i wpadające do niej postacie zapierają dech w piersiach. Premiera filmu ma mieć miejsce już 19 grudnia 2022 roku.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy