w

Tak wyglądają animatroniki w prawdziwym życiu stworzone do nowego Five Nights at Freddy’s

Film Five Nights at Freddy’s odznacza się tym, że animatroniki nie zostały wykonane komputerowo, a są prawdziwymi konstrukcjami.


Five Nights at Freddy’s, inaczej Pięć koszmarnych nocy, będzie miało swoją premierę już za kilka dni, dokładnie 27 października 2023 roku. Wiele osób już nie może się doczekać seansu, bo film naprawdę dobrze się zapowiada. 

Po internecie już latają różne filmy i skróty z tzw. Behind the Scenes, czyli scenami zza kulis. Dzięki temu można się jeszcze bardziej przyjrzeć temu, jak zostały stworzone animatroniki do filmu.

Animatroniki jako prawdziwe roboty

Oczywiście twórcy nie poszli w tym przypadku na łatwiznę i nie postawili na wizualizację komputerową. Zamiast tego na potrzeby filmu stworzono prawdziwe animatroniki, które naprawdę robią wrażenie.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@the.fnaf.news.guy/video/7292488575113858347?lang=pl-PL

Trzeba przyznać, że animatroniki prezentują się naprawdę świetnie – jakby były wyciągnięte prosto z gry. Warto zaznaczyć, że wszystkie roboty są kostiumami, którymi sterują ludzie, oprócz oczywiście Foxy’ego. Ze względu na jego budowę twórcy rzeczywiście musieli stworzyć prawdziwego robota.

Tak czy siak, nawet ten nie odstaje od reszty. Widać, że twórcy włożyli ogrom pracy, aby Five Nights at Freddy’s rzeczywiście zostało dobrze odwzorowane, a ludzie byli zadowoleni, wychodząc z kina.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy