w

Powstanie reboot The Office? Showrunner serialu odpowiada

Reklama

Od jakiegoś czasu w internecie krążą plotki na temat reboota popularnego serialu – The Office.


The Office zna raczej każdy. Jest to bowiem serialowy klasyk nad klasykami, zwłaszcza gdy mówimy o tych starszych serialach komediowych.

Amerykańska wersja tytułu stała się naprawdę popularna na całym świecie, a jej sukces można porównać chociaż do Friends. Ostatnio zaczęły krążyć w sieci plotki, jakoby twórcy mieli zamiar stworzyć reboot The Office i że prace są już w toku.

The Office powraca z rebootem?

Reklama

Na to pytanie odpowiedział ostatnio showrunner serialu, Greg Daniels, podczas wywiadu dla Collider. Jak możemy wyczytać, twórca słyszał już o plotkach, dlatego chciał się do nich odnieść. I choć showrunner nie przekreśla takiej opcji w przyszłości, to jednak zdementował wszelkie informacje o tym, że trwają prace nad rebootem The Office.

Cóż, myślę, że to bardzo spekulatywny temat. […] ale powiedziałbym, że jeśli byłoby coś do ogłoszenia, to zdecydowanie bym to ogłosił.

Greg Daniels tym sposobem potwierdził, że na ten moment twórcy nie mają żadnych planów, jednak oficjalnie nie przekreślił takiej możliwości. Showrunner wspomniał również o tym, że cieszy się, że fani dalej czekają na nowości związane z The Office i popularność wokół serialu wciąż się kręci.

Co więcej, według showrunnera, jeśli The Office rzeczywiście miałoby powrócić, to bardziej w formie kontynuacji serialu i 10 sezonu, niż kompletnego reboota. Ale wszystko jest możliwe i twórcy są otwarci na pomysły.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy