w

To są najchętniej oglądane filmy na Netflixie

Jak obecnie wygląda TOP 10 najczęściej oglądanych filmów na Netflixie?


Oczywiście w tym zestawieniu mowa głównie o filmach oryginalnych, czyli wyprodukowanych na rzecz Netflixa. Najprawdopodobniej ta lista wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby liczono wszystko, co można znaleźć na tej platformie.

Jednak w ten sposób można znaleźć dla siebie ciekawe tytuły, których wcześniej w ogóle nie znaliśmy i zupełnie nas nie interesowały. Podobno niektóre pozycje rzeczywiście są warte obczajenia.

Top 10 filmów Netflixa

Netflix ma wiele produkcji, które nie każdy kojarzy, a które faktycznie są godne polecenia. Dlatego takie zestawienie najczęściej oglądanych tytułów może pomóc, szczególnie gdy akurat któregoś wieczoru chcemy coś obejrzeć, a nie wiemy co.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@dariabetka.tv/video/7343664107251404064

W komentarzach pełno osób poleca sobie nawzajem te filmy. Najwięcej opinii jest chyba na temat „Nie patrz w górę”, „Purpurowe serca” czy „Czerwona nota”, które podobno rzeczywiście są warte obejrzenia. Niektórzy przyznają, że oglądali te tytuły już po kilka razy.

Jeśli chodzi o oceny filmów z TOP 3 (Filmweb):

Wiadomo, raczej nie są najbardziej wybitne filmy na całym świecie. Jeśli jednak szukacie czegoś na weekendowy wieczór, to jak najbardziej można się na któryś tytuł skusić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy