w

To właśnie ten serial pobił swój rekord oglądalności po 4 latach od premiery

Jaki serial ma na tyle duży impakt, że aż pobił wszelkie rekordy oglądalności w zaledwie tydzień?


„Suits”, inaczej znany jako „W garniturach”, to serial Netflixa, który liczy już 9 osobnych sezonów. Swoją premierę miał w 2011 roku i od tamtego czasu jest jednym z najpopularniejszych zagranicznych show.

I choć ostatni sezon, który został wydany, czyli 9, miał swoją premierę całe 4 lata temu, bo w 2019 roku, to najwidoczniej nic nie stanęło na przeszkodzie serialowi, aby pobić rekord oglądalności. Jak to się stało?

„Suits” i kolejny rekord oglądalności

Media podają, że „Suits” osiągnęły największą liczbę minut oglądania w ciągu tygodnia w ostatnich siedmiu dniach lipca. Według statystyk Nielsena serial zaliczył aż 3,88 miliarda minut oglądanych w serwisach streamingowych Netflix i Peacock dokładnie od 17 do 23 lipca 2023 roku.

Jest to więcej niż wynik z poprzedniego tygodnia, które zarejestrowało 3,67 miliarda minut. To sprawiło, że „W garniturach” stało się numerem jeden w streamingu tego tygodnia, zdobywając dwukrotnie więcej widzów niż program tuż za nim – „Bluey”.

Jak to się stało, że serial pobił swój rekord po 4 latach od premiery? Otóż Nielsen rozpoczął swoje badania nad serialem dopiero w 2020 roku. Oznacza to, że firma nie jest w stanie określić, jaki wynik miało „Suits” w momencie wyjścia programu w 2019 roku.

Można przypuszczać, że oglądalność na premierę była wyższa, jednak to w 2023 roku serial dobił tak ogromnej liczby, bijąc swój rekord z poprzedniego tygodnia. Na samym Filmwebie „W garniturach” osiągnęło wynik 8,1 gwiazdki na ponad 130 tysięcy głosów. Nic więc dziwnego, że serial bije swoje rekordy.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy