w

Wyciekła oficjalna data premiery Shreka 5, ale ludziom się to nie podoba

Wszystko wskazywało na to, że Shrek 5 nadchodzi wielkimi krokami. Nic bardziej mylnego.


5 część Shreka zapowiadana jest już od dobrych kilku lat. Pierwsze plotki i zapowiedzi miały miejsce już w 2018 roku – a od tego czasu minęło już naprawdę sporo czasu.

Shrek 5 z roku na rok jest cały czas przesuwany w czasie. Ostatnie informacje mówiły, że film ma mieć premierę w 2023 roku, jednak tak się nie stało. Następną datą miał być wczesny 2024 rok. A teraz wyciekły kolejne informacje na ten temat.

Shrek 5 – kiedy, co i jak?

Ludzie dokopali się do kolejnych przecieków dotyczących Shreka 5. I w sumie to nie musieli długo kopać, bo data przypadkiem pojawiła się w pewnym poście na LinkedInie. Post oczywiście szybko został usunięty, jednak informacja już dawno zdążyła się rozejść po całym internecie.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@dailymail/video/7299442835852463403

Jak możemy usłyszeć, najwidoczniej Shrek 5 po raz kolejny został opóźniony w czasie. W poście NBC została bowiem podana data na 2025 rok. To oczywiście mocno nie spodobało się ludziom, bo wszyscy czekają na kolejną część Shreka od dobrych kilku czy nawet kilkunastu lat.

Co więcej, jest też dużo obaw co do obsady filmu. Wprawdzie zostało niemal potwierdzone, że Kot w butach i Osioł otrzymają swoich oryginalnych aktorów głosowych, to wciąż jest wiele niewiadomych co do reszty bohaterów. Cóż, trzeba przyznać, że wszystko to idzie bardzo mozolnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy