Największy problem z The Sims 4 Ranczo? Konie, które chodzą jak ludzie…

Sims 4

Reklama

The Sims 4 Ranczo, jak większość dodatków ledwo po premierze, oczywiście również znalazło swoje problemy.


The Sims 4 Ranczo to rozszerzenie do gry, które swoją premierę miało miesiąc temu, dokładnie 20 lipca 2023 roku. Dodatek był bardzo długo wyczekiwany głównie za sprawą tego, że ludzie już od dawna chcieli mieć konie w TS4.

Gracze w końcu się tego doczekali, a sam dodatek do tej pory zbiera raczej pozytywne opinie. Jak jednak każda premiera do The Sims 4, zmaga się wieloma mniejszymi czy większymi błędami i problemami.

Konie, które chodzą jak ludzie?

Reklama

Gracze zauważyli, że coś tu ewidentnie nie gra, bo czasami konie w The Sims 4 wcale nie poruszają się jak konie… tylko jak zwykli ludzie. Czyli wskakują na swoje tylne kopyta i idą, jak gdyby nigdy nic. Coraz więcej osób zaczęło o tym wspominać, a błąd czasem wygląda naprawdę śmiesznie.

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@ultravioletsimming/video/7260205785324490010

Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę komicznie. Na tyle, że ludzie w komentarzach nie szczędzili sobie żartów ani uszczypliwych czy sarkastycznych tekstów.

Cóż, znając twórców The Sims, „chwilę” trzeba będzie poczekać, zanim naprawią ten błąd. Do tego czasu jednak trzeba się będzie przyzwyczaić do koni naśladujących swoich właścicieli.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej