w ,

Pokimane udawała mężczyznę, grając w Valoranta. To jej sposób na walkę z toksycznością ze względu na płeć

Pokimane znalazła bardzo ciekawy sposób, który ma pozwolić na uniknięcie toksycznych sytuacji wobec kobiet w Valorancie.


Pokimane jest jedną z najpopularniejszych streamerek na świecie. Całkiem niedawno narzekała ona na fakt, że we wbiciu wysokiej rangi w Valorancie przeszkadzali jej toksyczni gracze. Ich niewłaściwe zachowanie miało miejsce ze względu na płeć.

Mimo to udało jej się wbić najwyższy stopień w grze. Teraz postanowiła skorzystać z bardzo wyrafinowanego sposobu na uniknięcie takich nieprzyjemności.

Pokimane udawała mężczyznę w Valorancie. Pomagał jej w tym jej przyjaciel

Problemy z toksycznością ze względu na płeć występują nawet na randze Immortal. W związku z tym Pokimane zdecydowała się przechytrzyć swoich kolegów z drużyny i udawała mężczyznę. O pomoc poprosiła swojego przyjaciela, Kevina, który zgodził się “podkładać” swój głos.

Jak widać na poniższym klipie, streamerka oraz jej widzowie bawili się naprawdę świetnie, natomiast inni zupełnie nie pomyśleli, że coś może być nie tak.

Kobiety dość często miewają problem z toksycznością w Valorancie i niestety nie mają zbyt wiele możliwości, aby go rozwiązać. Część z nich po prostu gra w towarzystwie swoich znajomych lub przyjaciół, natomiast część rezygnuje z korzystania z czatu głosowego.