w

Idziecie spokojnie przez środek lasu i widzicie postać z Wiedźmina, która ma ponad 3 metry

Trudno dokładnie powiedzieć, co autor miał na myśli, tworząc tę postać, natomiast o zmroku rzeczywiście można się przestraszyć.


W Internecie pojawiła się dość tajemnicza postać, którą ludzie znaleźli w samym centrum lasu. Niestety nie wiadomo nawet, w jakim kraju. Postać ma 3.5 metra i wygląda, jakby inspirowana była potworem z Wiedźmina.

Nazwa, której szukają gracze, to Leszy, jest to potwór, którego można spotkać właśnie w lasach, przybiera postacie zarówno te ludzkie, jak i zwierzęce. Ma kilka bardzo charakterystycznych cech, jak chociażby poroże.

Idziecie sobie na spacer z psem…

Znaleziska dokonał jeden z użytkowników Reddita o nicku „InfiniteInteger”, on sam nie umiał określić, na co właściwie patrzy. Ludzie śmieją się, że może tylko być wdzięczny, że nie trafił na to coś w środku nocy.

Postać nie jest w żaden sposób podpisana, nie wiadomo kto ją zrobił i w jakim celu. Oczywiście to Internet, więc możliwe, że jest to jakiś troll skierowany właśnie do osób znających Wiedźmina.

Należy to jak na razie uznać za ciekawostkę. W społeczności Fortnite można by było podejrzewać, że jest to dzieło Epic, które coś zapowiada. CDPR raczej nie robi takich rzeczy, choć kto wie.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin