w

Jak i po co dodaje się znajomych w Wiedźmin: Pogromca Potworów (Monster Slayer)? Darmowe paczki

Nowy, mobilny Wiedźmin korzysta z wielu różnych funkcji, jakie pierwotnie stworzyło Niantic. Oznacza to tyle, że jest tu między innymi system znajomych.


System znajomych działa podobnie, jak w innych grach tego typu. Każdy gracz otrzymuje swój specjalny kod, zwany też “Witcher ID”. Dzięki niemu możecie zapraszać do znajomych innych graczy. Jest też opcja łatwego udostępnienia profilu.

Po co to się robi? W Wiedźminie ma to sens, bowiem w trakcie grania otrzymujecie specjalne pakiety, których sami nie możecie wykorzystać, możliwe jest natomiast przesłanie ich dalej.

Znajomi w Wiedźmin: Pogromca Potworów & Monster Slayer

W grze znajdziemy bardzo znajomo wyglądające menu. Na górze napisany jest nasz Witcher ID, natomiast na dole znajduje się pole do wpisania czyjegoś kodu. Niżej wspominana opcja udostępniania.

W tym momencie trudno powiedzieć, czy jest jakiś limit znajomych. Gracze ze wczesnym dostępem najczęściej nie osiągali maksymalnej liczby posiadanych znajomych, natomiast możliwe, że mimo wszystko jest jakiś limit.

Im więcej znajomych, tym większa szansa na otrzymanie od kogoś specjalnego pakietu. Je natomiast dostajemy w trakcie gry, konkretnie podczas likwidowania potworów. Paczki mogą zawierać masę różnych przedmiotów.

Jest to dobry sposób na to, by oszczędzić sobie czas na szukanie kolejnych potionów czy receptur. Otrzymywanie ich od znajomych to coś, co ułatwi grę szczególnie na początkowym etapie.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin