w

Możecie grać w Wiedźmina 3 od kilku lat i nie wiedzieć o tym sekrecie. To nawiązanie do Wiedźmina 1

Wiedźmin 3 jest przepełniony różnego rodzaju easter eggami i sekretami. Wydawałoby się, że już wszyscy wiedzą dosłownie o wszystkim, a jednak nadal pojawiają się tego typu rzeczy.


Easter eggi z Wiedźmina 3 były w sieci poruszane setki, a może i tysiące razy, dlatego nie ma już praktycznie żadnych sekretów, które nagle są odkrywane. Co jakiś czas jednak w społeczności, która nadal gra i która wciąż eksploruje świat, pojawiają się jakieś podpowiedzi na temat rzeczy, o których obecni gracze nie wiedzą.

Tak jest w tym przypadku. Okazuje się, że mało kto na poważnie eksplorował Wyzimę. Ludzie po prostu nie mają takiej potrzeby, a warto czasem się przez chwilę zatrzymać i sprawdzić wszystkie ściany.

Pewien sekret z nawiązaniem do pierwszego Wiedźmina

Jedna ze ścian zawiera tajemny przycisk, który został przegapiony przez całą masę graczy. Nic dziwnego, kto by się tym jakoś szczególnie przejmował. Dodatkowo nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka.

Po użyciu przycisku otwiera się obok tajne przejście, dające dostęp do pomieszczenia ze skrzynką. W niej znajduje się coś specjalnego.

List ten jest nawiązaniem do Wiedźmina 1. Warto go przeczytać w całości.

Gracze na Reddicie komentują, że o tym nie wiedzieli, nie mieli świadomości istnienia ani przejścia, ani listu.

Jeżeli do nich należycie, to sprawdźcie jeszcze raz Wyzimę, może się okazać, że czeka tam na Was jeszcze kilka sekretów.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin