w

Niesamowicie smutna wiadomość dla wszystkich czekających na remake Wiedźmina 1

Jeżeli liczyliście na szybką premierę remake’u Wiedźmina 1, to mocno się zawiedziecie.


Chyba wszyscy gracze Wiedźmina czekają na zapowiedziany jakiś czas temu remake. Niestety poprzednie doniesienia zostały już oficjalnie potwierdzone. Nie ma co liczyć na to, że remake pojawi się w najbliższym czasie.

CDPR zapowiedziało kilka swoich projektów i chce je spokojnie realizować. Co to jednak znaczy „spokojnie”? Między innymi to, że remake nie wyjdzie pierwszy. Na początku deweloperzy wydadzą projekt o nazwie Polaris, czyli najprościej mówiąc Wiedźmina 4.

Wiedźmin 1 po Wiedźminie 4

Z angielskich źródeł, między innymi thegamer, wiadomo, że remake zostanie wydany po Wiedźminie 4. Nie jest to jakaś niesamowita nowość, bo jednak można się było tego domyślać z poprzednich komunikatów, ale mimo wszystko jest to dość smutna informacja dla wszystkich, którzy czekali.

Przypomnijmy, że Wiedźmin 4 ponoć ma być wydany przynajmniej za 3 lata. Te informacje również pochodzą od CDPR. Jest to więc bardzo smutna wiadomość. Tu 3 lata, potem jeszcze kolejna przerwa do remake’u – trudno nawet podejrzewać, kiedy zostanie on wydany.

Oczywiście, jeżeli nic w tej sprawie się nie zmieni, a CDPR nie zacznie nagle mocno przyspieszać. Do tego czasu wszyscy jednak zapewne zapomną, że coś takiego w ogóle jest w planach.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin