w

Przydatne ułatwienie w next-genowej wersji Wiedźmina, które umknęło uwadze graczy

CDPR zapowiedziało wiele różnego rodzaju ułatwień dla next-genowego Wiedźmina. Część z funkcji została jednak przeoczona.


Nowa wersja Wiedźmina przyniesie masę różnego rodzaju ułatwień, o które społeczność prosiła bardzo często. Oczywiście dzisiaj wiele z nich da się uzyskać modami, natomiast większość graczy nie jest na tyle zaangażowana, by bawić się w ich instalację.

Dlatego nawet te najmniejsze funkcje cieszą. Praktycznie co chwilę pojawiają się jakieś wpisy graczy, którzy dostrzegają kolejne małe smaczki.

Coś, co poprawi rozgrywkę

Społeczność dla przykładu zorientowała się, że opcjonalnie będzie można automatycznie podnosić przedmioty. Oznacza to koniec z przymusowym potwierdzaniem chęci zebrania czegoś. Małe, ale naprawdę dobre uprawienie.

Czyli koniec z okienkiem potwierdzenia przy takich rzeczach, jak chociażby zbieranie kwiatów. CDPR nie powiedziało jeszcze, czy będzie to opcjonalne, ale można się domyślać, że tak. Jak komentuje społeczność, jest to bardzo dobra zmiana, która nie tyle ułatwia rozgrywkę, ile sprawia, że jest ona bardziej naturalna, a powiadomienie o możliwości zebrania przedmiotów kwiatów nie rozprasza.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin