w

To najpopularniejszy klip z całej prezentacji nowej wersji Wiedźmina 3. Co najbardziej urzekło graczy?

Podczas prezentacji next-genowego Wiedźmina 3 społeczność mogła robić klipy. Który z nich jest na dzisiaj najpopularniejszy?


Nowa wersja Wiedźmina 3 wzbudza wiele emocji. Jedni zwracają uwagę na pozytywy, inni na negatywy. Widać jednak, że wszyscy są podekscytowani znacznie lepszą grafiką i bardziej dopracowanymi szczegółami.

Ostatni pokaz możliwości Wiedźmina 3 odbywał się na Twitchu, który posiada oczywiście możliwość robienia klipów. Gracze zrobili ich całkiem sporo, ale jeden zdecydowanie wybija się popularnością na tle pozostałych.

Ciekawe, że nie jest to nic złego

Zazwyczaj na takich pokazach najpopularniejsze są jakieś wpadki, niezrozumiałe decyzje deweloperów, pomyłki, bugi. Tymczasem społeczność Wiedźmina zwróciła uwagę na coś zupełnie innego.

Najpopularniejszy klip został obejrzany ponad 4 tysiące razy. Tymczasem drugi za nim jedynie 530 razy. Co gracze znaleźli tam najciekawszego? Jest to ujęcie na przejażdżkę:

Aż tyle i tylko tyle. Nagranie ponoć pochodzi z Xbox Series X i zrobiło spore wrażenie na jakości rozgrywki, która się nie zacina, nic się z nią dziwnego nie dzieje.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin