w

Utopiec w Wiedźmin: Monster Slayer wygląda jak Dwight z The Office. Tego nie da się odzobaczyć

Gracze nowego, mobilnego Wiedźmina śmieją się z Utopca, która wygląda podejrzanie znajomo.


Istnieje spora szansa, że twórcy mobilnego Wiedźmina zrobili to specjalnie, natomiast póki co nigdzie oficjalnie nie potwierdzono. Faktycznie jednak, wiele osób grających w Monster Slayer od razu zauważyło pewne podobieństwo.

Okazuje się, że Utopiec wygląda bardzo podobnie do jednej z głównych postaci serialu The Office, który również w Polsce jest niesamowicie popularny. Patrząc na bezpośrednie porównanie aż słychać głos Dwighta.

Co ma wspólnego Wiedźmin i The Office?

Gracze szczególnie na Reddicie są przekonani, że to specjalny zabieg ze strony Spokko, części grupy CD Projekt. Raczej nikogo by to jakoś szczególnie nie zdziwiło. Ostrzegamy jednak, że tego nie da się już odzobaczyć.

Sam Wiedźmin staje się coraz popularniejszy. Może nie osiąga jakiegoś spektakularnego sukcesu na Twitchu, czy Youtube, ale zdecydowanie ma potencjał. Wydaje się, że po prostu bardzo późno zaczęto go promować, a większość dowiedziała się o nim już po premierze.

Monster Slayer choć jest bardzo mocno porównywany do Pokemon GO, to ma wiele zupełnie innych rozwiązań, największą cechą wspólną jest sama podstawa, czyli granie na urządzeniach mobilnych, które wymaga chodzenia po mieście.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin