w

Wiedźmin z trybem multiplayer, coopem i grafiką, która może przypominać Fortnite

W sieci pojawiły się nowe informacje odnośnie jednego z Wiedźminów, jaki ma się pojawić w przyszłości, a każdy interpretuje to tak, jak chce.


Chodzi tutaj o Wiedźmina, który na ten moment jest podpisywany jako Wiedźmin Project Sirius. CDPR udostępniło oferty pracy, z których trochę można wnioskować, ale większość to nadal tylko domysły.

Tak naprawdę każdy widzi tutaj to, co chce. Przykładowo grafikę rodem z Fortnite. CDPR napisało jedynie, że będzie to „stylizowana grafika”, stylizowana daje spore pole do popisu, więc Przegląd Sportowy widzi tutaj Fortnite.

Jak na to wpadli? Dobre pytanie. Po prostu Fortnite i koniec.

Co jeszcze?

Wszystkie te domysły wzięte są z postu na Reddicie, gdzie jeden z użytkowników konkretnie napisał te co ciekawsze informacje:

Czyli w skrócie, ma to być gra akcji oferująca tak samo multi, Pve, jak i coopa z różnymi trybami i aktywnościami. Trochę brzmi, jak gra sieciowa. To potwierdzają kolejne pozycje, jak różne typy broni, czy przeciwników.

Dodatkowo jest linia fabularna, wymagane doświadczenie w grach przygodowych też może wskazywać, że ogólnie mowa tutaj o czymś, co będzie skierowane typowo pod przeżywanie czegoś więcej, niżeli pojedynków rodem z Fortnite.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin