w

Zabawna różnica ocen serialu stworzonego przez CDRP a przez Netflixa. Wiedźmin vs Cyberpunk 2077

Seriale Wiedźmina są oceniane fatalnie, co raczej nie jest wielkim zaskoczeniem. Praktycznie codziennie pojawiają się jakieś kontrowersje wokół produkcji tworzonych przez Netflixa.


Seriale Wiedźmina powoli zmieniają się w mem. Nawet CDPR się z nich śmieje, więc to już jakiś inny poziom abstrakcji. Tymczasem gracze pokazują najprostszy dowód na to, że produkcją powinno się zajmować właśnie CD Projekt RED.

Wystarczy zestawić ze sobą opinie o dwóch serialach – Edgerunners ze świata Cyberpunka 2077, które tworzy właśnie CDPR i Wiedźmin: Rodowód Krwi tworzony przez Netflixa. Wiadomo, popularność w innej skali, ale opinie są miażdżące.

Edgerunners i Wiedźmin

Jeden z graczy na Reddicie zażartował, że wnioski są proste. Wystarczy zatrudnić osoby z CDPR do projektów przy serialach Wiedźmina. Tutaj na przykładzie serwisu Rotten Tomatoes. W przypadku Edgerunners krytycy byli zachwyceni.

Z jednej strony koszmarne opinie, z drugiej naprawdę dobre. Czy jest ogólnie szansa na to, by Wiedźmina uratować? Tak, wypuścić Wiedźmina 4 jako grę. Ewentualnie naprawdę zastanowić się na osobami, które zarządzają całym projektem ze strony Netflixa.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin