w

Dlaczego graczom Among Us średnio podoba się nowa mapa? Chodzi o tę jedną rzecz

The Airship faktycznie zgodnie z oczekiwaniami jest sporym odświeżeniem, ale…


The Airship to pierwsza mapa od wielu miesięcy, która według zapewnień twórców miała przynieść zupełnie nowe możliwości, przejścia, zadania. I rzeczywiście tak jest. W końcu jest to upragnione odświeżenie.

W tym wszystkim jest jednak jeden problem. Coraz więcej osób wskazuje, że grając praktycznie nie spotyka innych osób. Powód? The Airship jest zwyczajnie za duże.

Zbyt duża mapa

Pogląd o nowej mapie podziela praktycznie każdy jeden gracz. Tak samo w przypadku streamerów, jak i osób, które Amonga włączają w przerwie od League of Legends. The Airship jest super, natomiast dla 10 osób wydaje się zbyt duże.

Dlatego wszyscy czekają na zapowiedziane przez deweloperów zmiany. Przypomnijmy, że jedną z nich będzie znaczne zwiększenie lobby o 1/3, czyli dokładnie o 5 osób. Zamiast 10 graczy, za jakiś czas będzie 15. To natomiast nie jest “sufit” i InnerSloth może jeszcze bardziej zwiększać wielkość lobby.

Pytanie tylko, kiedy to wszystko zostanie wprowadzone. Póki co terminy są największym problemem InnerSloth. Teoretycznie twórcy doskonale wiedzą, co trzeba zrobić, ale wszystko jest robione zwyczajnie zbyt wolno, jak na dzisiejsze tempo sieciowych produkcji.