w

6 eliminacji w niecałe pół minuty, czyli wspaniały popis shrouda w Apex Legends

Shroud jest prawdziwym mistrzem strzelanek. Tym razem pokazał, co potrafi w APEX Legends.


Powszechnie wiadomo, że Shroud w przeszłości był profesjonalnym zawodnikiem Counter-Strike’a: Global Offensive na bardzo wysokim poziomie. Okazuje się, że Amerykanin jest zwyczajnie utalentowanym w strzelankach graczem, ponieważ swoje popisy pokazuje również w takich grach, jak chociażby Valorant czy APEX Legends.

Podczas ostatniej transmisji mogliśmy zobaczyć jego fantastyczną akcję w produkcji Respawn Entertainment. Jak mu poszło?

Niesamowita akcja Shrouda w APEX Legends

Jak można zobaczyć na poniższym filmie – Shroud potrzebował niecałych 30 sekund do wyeliminowania 6 swoich przeciwników. Co więcej, zrobił to w naprawdę wspaniałym stylu, co docenili członkowie czatu, którzy akurat byli świadkami całej sytuacji. Trzeba przyznać, że były progracz Counter-Strike’a jest naprawdę utalentowanym graczem strzelanek, a w tym takich battle royali, jak APEX Legends.

Video

Tak wspaniałe akcje w APEX Legends zdarzają się bardzo rzadko i wymagają od swojego wykonawcy stalowych nerwów oraz niemałych umiejętności. Shroud tego pierwszego mógł nauczyć się podczas swojej esportowej kariery, natomiast to drugie wywodzi się przede wszystkim z nieprzeciętnego talentu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends