Apex Legends opóźnia Chinatown Market po ogłoszeniu przez markę rebrandingu

Apex Legends

Reklama

Chinatown Market opóźniony? Powodem jest ogłoszenie przez Respawn rebrandingu.

Reklama


Skiny w APEX Legends, podobnie jak w wielu innych strzelankach, to jedna z podstawowych dodatków kosmetycznych. Są one całkiem atrakcyjne, pozwalają graczom wyrazić swoją osobowość, a ponadto dają grze niezłe zyski i pozwalają jej funkcjonować w modelu free-to-play.

Respawn Entertainment postanowił pójść o krok dalej i ogłosił crossover z Chinatown Market, czyli popularną marką odzieżową. Domyślnie skiny miały trafić do gry 30 marca, jednak termin ten został nieco opóźniony.

Kiedy będzie można spodziewać się nowych skinów w APEX Legends?

Projekt został opóźniony i trafi on do gry wraz z paroma innymi. Firma odzieżowa Chinatown Market ogłosiła, że przeprowadza całkowity rebranding z powodu sprzeciwu społeczności azjatycko-amerykańskiej dotyczącej ich nazwy.

Reklama

Powinniśmy byli zrobić to wcześniej, ale nigdy nie jest za późno na właściwe postępowanie. Dziś ogłaszamy, że zmieniamy naszą nazwę. Nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby zastanowić się, co ta nazwa oznaczałaby dla społeczności w chińskich dzielnicach na całym świecie i musimy wziąć odpowiedzialność za ten błąd. Nadszedł czas, aby postąpić właściwie, a my chcemy być częścią tej zmiany.

Zmiana wydaje się być bardzo pozytywna i w pewien sposób zakończy to pewne problemy marki. Niestety, skórki, które miały zostać dziś dodane do gry – nie znajdą się w niej. Tak czy inaczej, firma będzie miała swoją kolejną szansę, a projekty być może będą jeszcze lepsze.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej