w

Historia kolejnej nadchodzącej do Apex Legends legendy. Przeszłość Rampart

Na kanale Youtube Apex Legends pojawił się film ukazujący historię Rampart.


Od kilku dni wiadomo już, kto będzie kolejną legendą, która trafi na arenę Apex. Jest to Rampart, która okazuje się potwierdzeniem części z poprzednich przecieków. Po zwiastunie kolejnego sezonu rozgrywek, w którym gracze po raz pierwszy zobaczyli najnowszą legendę, przyszedł czas na filmik pokazujący jej historię i motywy.

Co stało się w przeszłości Rampart?

Klip pokazuje legendę, która prowadziła swój własny bar będący również sklepem oferującym modyfikacje broni. W klipie widać z początku Bangalore i Gibraltara, którzy cieszą się drinkiem i dobrze znają Rampart. Widać, że miała swoich przyjaciół, ale podobny interes z pewnością przysporzył jej również wielu wrogów.

ZOBACZ – Riot chce usprawnić komunikację w Valorancie. Nadchodzą zmiany w systemie pingów

Pewnego dnia została napadnięta przez inny gang i mimo tego, że radziła sobie naprawdę dobrze, ostatecznie nie dała rady się obronić. W momencie, kiedy się ocknęła, ujrzała mężczyznę, który wręczył jej zaproszenie do rozgrywek Apex.

Po tym, jak straciła cały swój dobytek, nie miała już czego szukać w swoim dotychczasowym miejscu zamieszkania. Przyjęła zaproszenie i w ten oto sposób stała się kolejną legendą, która zawita na arenie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Apex Legends