w

Nova będzie prawdopodobnie kolejną legendą, która trafi do Apex Legends

Ostatnie przecieki ujawniły nieco informacji na temat kolejnej legendy, która może trafić do gry.


Z każdym kolejnym sezonem Apex Legends gracze wyczekują informacji na temat kolejnej legendy, która miałaby pojawić się w grze z jego startem. W przeszłości niejednokrotnie data minerzy udowodnili, że są w stanie zaskoczyć zarówno graczy, jak i deweloperów przedwczesnym ujawnieniem tajemnic gry. Nie inaczej sytuacja prezentuje się tym razem, gdzie jednemu z użytkowników udało się odnaleźć informacje na temat kolejnej prawdopodobnej legendy.

Nova kolejną legendą Apex Legends?

Jeden z data minerów o pseudonimie Shrugtal, który jest odpowiedzialny za sprawdzone potem przecieki, udostępnił ikonę przedstawiającą domniemaną kolejną legendę oraz kilka innych interesujących informacji.

„W plikach została nazwana pilot_medium_nova, czyli dosłownie tak samo, jak inne legendy – przykładowo pilot_medium_loba”

ZOBACZ – Apex Legends na Steam i Nintendo Switchu. Dodatkowo twórcy umożliwią crossplay

Wychodzi na to, że legenda zastąpiła poprzednio ujawniane przez data minerów legendy. W jej plikach aktualnie znajduje się sporo animacji zapożyczonych od Bangalore. Mimo że pojawienie się w grze Novy wydaje się dość prawdopodobne, to należy również pamiętać o legendzie o pseudonimie Rampart, który może być na jeszcze dalszych etapach projektowania, gdyż w plikach znajdują się już jego umiejętności.

Równoczesne prace nad dwiema legendami mogą również sugerować celowe działania twórców, które mają zmylić data minerów i ostatecznie i tak zaskoczyć graczy. Nie można zapomnieć o sytuacji, która miała miejsce przed sezonem czwartym, gdzie Forge, który jedną nogą znajdował się już na arenie Apex Legends, został brutalnie powalony przez Revenanta, który ostatecznie zajął jego miejsce.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends