w

Pielęgniarka Caustic – fanowski żart na 1 kwietnia

Żartować można na wiele sposobów. Niektórzy fani pokazują, że można połączyć żarty i kreatywność oraz przymusowe siedzenie w domu.


Caustic ma wiele ciekawych skinów. Prince of Darkness, Philosopher’s Stone, Blackheart i tak dalej. Wszystkie z nich pasują do zamysłu bohatera i oddają jego charakter. Jednak co byłoby, gdyby legenda wcieliła się w rudowłosą pielęgniarkę? Dla fanów wszystko jest możliwe.

Undercover Nurse Caustic – humorystyczny skin z przesłaniem

Caustic, 48-letni bohater Apex Legends, to naukowiec, który pasjonuje się wszelkiego rodzaju truciznami. Jako że chce testować swoje specyfiki m.in. na ludziach, mało kto uznałby, że bohater pasuje na pielęgniarza. A co dopiero na rudą długowłosą pielęgniarkę. Ale jak zawsze kreatywność fanów pokazała, że wszystko jest możliwe.

Jako że jest 1 kwietnia, wszyscy mogą pozwolić sobie na żarty i absurdalne pomysły. Undercover Nurse Caustic jest jednym z nich.

Autor pomysłu połączył nie tylko zabawny motyw, ale także nawiązał do obecnej sytuacji na świecie, która niestety nie jest już śmieszna. Pokazując swój koncept skórki, napisał, że przymusowe siedzenie w domu można wykorzystać w ciekawy sposób i dać się ponieść swojej kreatywności. Do tego życzył wszystkim zdrowia i bycia bezpiecznym w trudnym okresie.

ZOBACZ – Bug w Apex Legends sprawia, że pułapki Caustica przemieszczają się

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends