w

Do Apex Legends trafiły teasery potwierdzające nowe miasto i Prowlery

Reklama

Do mapy World’s Edge w Apex Legends zostały dodane teasery ujawniające detale dotyczące kolejnego eventu.

Reklama

W grze pojawiły się elementy ujawniające więcej detali dotyczących dodania miejsca, z którego pochodzi Bloodhound i teasery stworów Prowlerów, o których gracze mieli okazję dowiedzieć się już z przecieków. Więcej – Przecieki Apex Legends ujawniają obcych “Prowlers” – pełzaczy.

Nowa lokacja w Apex Legends

„Przejęcie miasta” jest nazwą eventu, w którym do mapy dodawana jest nowa lokacja o tematyce konkretnej legendy. Do tej pory było ich kilka, w tym jedna dla Octane’a, Wraith i w ostatnim czasie Mirage’a, które pojawiły się w sezonie zimowym w formie jego imprezowej łodzi, „Wojaże Mirage’a”.

Zgodnie z przeciekami i spekulacjami następna lokacja będzie dotyczyć Bloodhounda i zadebiutuje w okolicach czasu Świąt Wielkanocnych, co oznacza, że prawdopodobnie będzie również z nimi powiązana.

ZOBACZ – Youtuber pokazuje problemy z hitboxami Octane’a i Revenanta w Apex Legends

Reklama

31 marca Respawn dodało pierwsze zwiastuny wydarzenia w postaci flag oznaczających miejsce, w którym prawdopodobnie przejęcie miasta będzie się znajdować na mapie. Te flagi zostały umieszczone na górach wokół Sniper’s Ridge, w północno-zachodnim rogu mapy.

Twórcy umieszczają także martwe ciało stworzenia, które przypomina pełzacza, którego nigdy wcześniej nie widziano w grze. Na ich temat gracze mogą dowiedzieć się już stosunkowo dużo, a wszystko dzięki przeciekom. Mimo to jest to pierwszy raz, kiedy można zobaczyć stworzenie w grze.

ZOBACZ – Przepustki w League of Legends sprawiają, że gracze są “wypaleni”? Porównanie przepustek w różnych grach

Poza lokalizacjami flag niewiele wiadomo o wydarzeniu Bloodhounda, choć wiadomym jest już, że pełzacze odegrają w nim istotną rolę.

Jeśli chodzi o datę premiery, najbardziej prawdopodobną datą jest 7 kwietnia, ponieważ Respawn zwykle publikuje tego rodzaju aktualizacje we wtorki, a to daje im cały tydzień na opublikowanie większej liczby zwiastunów przed ujawnieniem całości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends