w

Przecieki Apex Legends ujawniają kolejną legendę – Loba

Do Apex Legends zmierza kolejna legenda, a gracze za sprawą przecieków dowiadują się o niej coraz więcej.


Po niezmiernie udanym wejściu Revenanta w sezonie 4 wszyscy gracze nie mogą doczekać się kolejnej legendy – tą ma okazać się Loba, a jej nadejście jest coraz bliższe.

Kim jest Loba i dlaczego akurat ona?

Od momentu pojawienia się zwiastunu ostatniej wydanej postaci, Revenanta, gracze analizowali każdy moment jego traileru. Wszystkie wskazówki wskazują na tajemniczą, małą dziewczynkę – Loba, wcześniej znaną jako Rosie. Jest ona jedyną osobą, która przeżyła wdarcie Revenanta w jego zwiastunie, a w jej oczach widoczna jest żądza pomsty rodziców.

Najnowszy przeciek wskazuje całą listę legend, które miałyby zostać dodane do gry w najbliższym czasie i nie jest to pierwszy raz, kiedy możemy przyjrzeć się podobnej liście.

ZOBACZ – Znienawidzona broń Titanfalla ma być dodana do Apex Legends?

Loba znalazła się, również w poprzednim przecieku, który wskazywał na nadejście Revenanta. Informacje, które data minerzy są w stanie wydobyć z plików Apex Legends bardzo często okazują się trafne, a w tym przypadku na nadejście Loby wskazówek jest naprawdę sporo.

W zwiastunie dostaje ona statuę wilka, gdzie jej imię w języku hiszpańskim/portugaliskim znaczy właśnie Wilk. Jej ojciec porozumiewa się za pomocą portugalskiego. Całe wydarzenie, gdzie fani produkcji mieli okazję zobaczyć Lobę po raz pierwszy miało miejsce 25 lat przed czasem akcji, co również nadaje sensu teorii.

Ostatnimi czasy na Reddicie pojawił się również klip gdzie gracz widział przemykającego w oddali wilka (nie przypominało to w żaden sposób figury żadnej z legend). Mimo, że sytuacja nie powtórzyła się jest szansa, że Respawn chciało w pewien sposób teasować nową postać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends