w

Przecieki kolejnych skórek Apex Legends do aż czterech legend

Reklama

Dwóch data minerów podzieliło się aż czterema nowymi modelami do znanych już graczom legend.

Reklama

Tym razem skórki mieliby otrzymać Wraith, Wattson, Gibraltar i Bloodhound. Dwie ostatnie mają dzielić wspólną tematykę. O skórkach nie wiadomo wiele i jedynym na czym mogą bazować gracze, są spekulacje. Możliwe jest, że część z nich zostanie wydana z okazji 1 kwietnia.

Jak prezentują się skórki?

Skórka Wraith ukazała się w plikach pod nazwą Queen of Hearths. Posiada ona czerwoną pelerynę i ubiór pełen charakterystycznych dla kart symboli. Pokazuje także charakterystyczny makijaż Królowej Kier i czerwoną fryzurę, inspirowaną postacią z Alicji w Krainie Czarów.

Kolejną postacią jest Wattson. Jej kombinezon pozostaje w kolorze białym, a kurtka ma kolor niebieski. Dodatkowo na całym ubiorze można dostrzec różnorakie motywy i wzory.

ZOBACZ – Przecieki Apex Legends ujawniają obcych “Prowlers” – pełzaczy

Kolejnymi są Gibraltar i Bloodhound. Dzielą oni ten sam motyw Inspektora, który utrzymany jest w kolorach ciemnego i jasnego brązu.

https://twitter.com/Biast12/status/1239570787503353857

Pierwszym co przychodzi na myśl, jest pytanie, kiedy gracze mogliby spodziewać się nowych skórek? Czy studio Respawn już przygotowuje się na kolejny event? Same skiny nie zdradzają dużo, ale są utrzymane w tematyce powiązanej z książkami (Alicja w Krainie Czarów i Sherlock Holmes). Ostatecznie gracze mogą otrzymać wydarzenie powiązane ze światem literatury.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends