Zwiastun gameplayu szóstego sezonu Apex Legends – Dopalacz. Czego się spodziewać?

Apex Legends

Reklama

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film przedstawiający gameplay kolejnego sezonu.

Reklama


Gracze już od 5 sezonów mogą brać udział w rozgrywkach odbywających się na arenie Apex. Ostatni z nich dobiega końca, a twórcy przedstawili już sporo zawartości kolejnego. Tym razem podzielili się zwiastunem, w którym przyjrzeć się można zmodyfikowanej mapie, nowej broni, umiejętnościom kolejnej legendy czy skórkami do broni.

Czego można się spodziewać w kolejnym sezonie?

Sam zwiastun sezonu można obejrzeć poniżej.

Video

Reklama

ZOBACZ – Szósty sezon Apex Legends. Rampart oficjalnie kolejną postacią, jaka pojawi się w grze

W filmie poza nową legendą i nową zawartością widać również system rzemieślnictwa.

Respawn Entertainment zaprezentował dziś nowy zwiastun Sezonu 6 Apex Legends – Dopalacz, w którym gracze będą mogli przyjrzeć się bliżej wszystkim nowym nadchodzącym elementom na Arenie.

Już 18 sierpnia będziesz mógł przejąć kontrolę nad polem bitwy jako nowa Legenda, Rampart, i dać przeciwnikom popalić za pomocą ciężkiej wieżyczki imieniem Sheila lub rund energetycznych z nowej broni, Wolta. Hammond Robotics ciężko pracowali od czasów ostatniego Sezonu i gracze w końcu będą mogli dogłębnie przyjrzeć się nowemu systemowi Rzemieślnictwa. Pojawią się także zmiany na mapach, które ulepszą rozgrywkę w Apex Legends jak nigdy dotąd.

W Sezonie 6 – Dopalacz pojawi się ponad 100 ekskluzywnych przedmiotów, w tym skórki dla broni i Legend, które gracze będą mogli odblokować za pomocą nowej Przepustki Bojowej.

Twórcy z każdym sezonem, poza standardową zawartością, do której przyzwyczaili graczy, starają się dodać coś nowego. W piątym sezonie były to serie powiązanych ze sobą misji. W tym zaś widać nowo zaimplementowany system. Z pewnością jest na co czekać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej