w

Testy Battlefielda 2042 nie będą miały miejsca w lipcu. Na kiedy i dlaczego zostały przesunięte?

Testy Battlefielda 2042 miały rozpocząć się w lipcu, lecz zostały przesunięte na drugą połowę lata.


Wygląda na to, że deweloperzy Battlefielda 2042 chcą jak najbardziej dopieścić swój tytuł. W związku z tym postanowili przesunąć testy produkcji z lipca na drugą połowę lata.

EA DICE oczywiście wybrało już własnych testerów spośród weteranów serii, lecz mimo to cała społeczność ich oczekuje. Dlaczego postanowiono je przesunąć?

Dlaczego zdecydowano się podjąć taką decyzję?

Deweloperzy postanowili przesunąć testy swojej gry, aby móc lepiej sprawdzić rozgrywkę multiplatformową. Z treścią oficjalnego komunikatu można zapoznać się poniżej:

Jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy gry międzyplatformowej. Potwierdzamy, że zamierzamy stworzyć i przetestować to rozwiązanie w Battlefield 2042. Podjęliśmy w związku z tym decyzję o przesunięciu testów technicznych na drugą połowę tego lata, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić funkcjonalność rozgrywki międzyplatformowej.

Oznacza to, że dołączy do nas kilka tysięcy osób, które pomogą nam przetestować nowe rozwiązania, tworzone od podstaw dla Battlefield 2042. Pamiętajcie, że wersja testowa nie jest pełną grą, którą zobaczycie w otwartej becie lub w dniu premiery. To tylko środowisko programistyczne zawierające wybrane funkcje, skupiające się na wydajności technicznej.

W chwili obecnej społeczność Battlefielda zastanawia się, czy opóźnienie testów może oznaczać również opóźnienie pełnej wersji tytułu. W chwili obecnej nic nie jest pewne, lecz prawdopodobnie wszystkiego dowiemy się już w nadchodzących tygodniach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Battlefield