w

Actisivion rząda ujawnienia tożsamości użytkownika przez którego wyciekły dane o trybie battle royale w CoD: MW

Wyciekły informacje na temat trybu battle royale w CoD: MW. Actisivion rząda ujawnienia tożsamości użytkownika


Pewien czas temu na Reddicie pojawiła się informacja na temat nadchodzącego trybu battle royale, który ma być zatytułowany nazwą “Warzone”. Warto zaznaczyć, iż plotki na temat najnowszego tworu Actisiviona dobiegały już wcześniej, ponieważ społeczność znalazła między innymi niejawną sekcję w menu startowym gry. Doszły również słuchy o przeciekach, mówiących, iż Warzone dostępny będzie już od początku marca. Uwagę mogła przykuć również opublikowana na Reddicie grafika z Call of Duty: Warzone, która przedstawiała trzech żołnierzy stojących na wraku helikoptera.

Czy operator posta założonego na Reddicie będzie miał kłopoty?

Użytkownik, który opublikował tajemniczą grafikę na amerykańskim portalu ukrywa się pod nickiem – Assyrian2410. Amerykański producent gier komputerowych zażądał od Reddita ujawnienia danych osobowych wymienionego wcześniej użytkownika, co więcej sprawa 14 lutego bieżąco roku trafiła do sądu rejonowego w Kalifornii. Włodarze piątego na liście największych portali w Stanach Zjednoczonych muszą przekazać Activisionowi informacje na temat użytkownika do 29 lutego obecnego roku. Warto również dodać, iż kalifornijski producent jest firmą zarejestrowaną na giełdzie, zatem każdy niepożądany wyciek informacji jest traktowany jako przestępstwo giełdowe.

fot. Call of Duty

Nie wiemy jak potoczy się ta sprawa, jednak najprawdopodobniej dane Assyriana2410 zostaną udostępnione, gdyż Reddit z reguły działa zgodnie z prawem i przekazuje zebrane informacje na temat użytkowników służbom i sądom.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Call of Duty