w

Leakerzy przewidują, że nieługo pojawi się zwiastun Call of Duty: Vanguard. Wskazują na to pliki

Call of Duty: Vanguard coraz bliżej. Możliwe, że już niebawem zobaczymy zwiastun produkcji.


Premiera Call of Duty: Vangaurd ma mieć miejsce w 2021 roku, ponieważ Gamescom całkiem niedawno ogłosił, że deweloperzy wezmą udział w tegorocznym wydarzeniu. W zeszłym roku zwiastun Black Ops Cold War został opublikowany  dzień przed rozpoczęciem tego eventu, zatem można rzecz, iż w bieżącym roku może być bardzo podobnie.

25 sierpnia będzie miał miejsce Gamescom. Activision potwierdził obecność i prawdopodobnie szykuje się do ujawnienia Vanguard.

Vanguard zostanie zapowiedziany w wydarzeniu COD Warzone?

W ubiegłym roku w Call of Duty: Warzone ujawniono Black Ops Cold War poprzez wydarzenie, w którym gracze musieli wykonywać zadania przed odblokowaniem informacji o tytule. Na początku bieżącego roku znany leaker w branży gier komputerowych – Tom Henderson – poinformował, że deweloperzy ujawnią kolejną odsłonę serii w bardzo podobny sposób.

Póki co Activision nie powtwierdziło nic z powyższych informacji, lecz ZestyCODLeaks poinformował w kwietniu, że do COD-a zbliża się “ważne wydarzenie”, natomiast po nim nastąpi przerywnik filmowy. Ponadto z przecieku wynika, że ujawnienie Black Ops Cold War zostało wymienione jako “x1_fin”, a nowe wydarzenie oznaczono jako “x2”.

Więcej szczegółów pojawi się prawdopodobnie na krócej przed ujawnieniem Call of Duty: Vanguard. Podobno deweloperzy planują udostępnić w Warzoe nową mapę o tematyce II wojny światowej, co dotyczy przede wszystkim samolotów, czołgów oraz łodzi.