w

Streamerka Warzone wpadła na pomysł, jak unikać śmierci w grze. Wysyła graczom pikantne zdjęcia

Streamerka wpadła na pomysł w unikaniu śmierci. Inni gracze „podnoszą ją” za zdjęcia stóp i nie tylko.


Gracze są często pomysłowi i tworzą różne taktyki na przejście danej produkcji lub wygranie meczu. Niektóre z nich wykraczają poza zwykłe schematy i możliwości niektórych osób.

Tym razem streamerka Call of Duty: Warzone postanowiła wykorzystać swoją płeć, do tego, aby nie ginąć tak często w Battle Royale. Oferuje osobom swoje pikantne zdjęcia w zamian za podniesienie jej i tym samym ocalenie.

Stopy za podniesienie w grze

Granie w gry Battle Royale związane jest z częstym umieraniem. Jednak da się tego uniknąć, kiedy inny gracz postanowi pomóc ofierze i ją podnieść. Jednak nie dzieje się to często, a wiele osób woli zająć się sobą, niż ratować kogoś, kogo praktycznie nie znają. Są jednak na to metody i jedną z nich opracowała mała streamerka z Facebooka o nicku Vauxie. Do tego celu wykorzystuje swoje atuty i obiecuje graczom, że wyśle im intymne zdjęcia. Tiktok z tym zdarzeniem został obejrzany ponad 600 tysięcy razy, zanim został usunięty za naruszenie wytycznych społeczności.

Video

Natomiast w innym klipie podniosła stawkę i postanowiła postawić na stopy. Chociaż pierwszy chętny szybko poległ w walce z czającym się przeciwnikiem, to już drugiemu graczowi się to udało.

Video

Jak twierdzi na swoim Twitterze, jest to naprawdę dobry sposób i patrząc na komentarze, chętnych nie brakuje. Niektórzy wprost piszą, że chętnie przygarnęliby takie zdjęcia i to dobra oferta.

Dosłownie oddałbym swoje życie w Warzone, aby ożywić Cię za zdjęcia.

Ale to działa! Śmieszne!

Najłatwiejszy sposób, aby losowi gracze cię wskrzesili.

Nie tylko losowi! Każdy by chciał spróbować cię ocalić/wskrzesić! Nawet przeciwnicy!

Jak widać, ten sposób ma wielu fanów i niektórzy zrobiliby dużo, aby przekonać się, jak wyglądają kończyny, którymi stąpa po ziemi streamerka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty