w

Legendarna mapa Verdansk trafi do Warzone 2? Wszystko, co o tym wiadomo

Activision Blizzard

Pogłoski dotyczące starej mapy z Warzone, która może trafić do Warzone 2.


Starsi gracze Call of Duty: Warzone, doskonale znają usuniętą już jakiś czas temu mapę Vardansk. Jej miejsce zajęła Caldera, a niedawno w świetle reflektorów zabłysnął teren Al Mazrah. Po premierze wiele osób twierdziło, że nie ma szans na powrót Verdansk.

Teraz jednak istnieje szansa, że faktycznie ta mapa powróci do komputerowej wersji Warzone. Społeczność odkryła ciekawy easter egg na skórce do operatora – Reyes.

Verdansk wróci do Warzone 2?

Niedawno w Warzone 2 pojawiła się mapa Al Mazrah. Chwalą ją zarówno streamerzy, jak i zwykli gracze, którzy uważają, że jest bardzo przyjemna do gry. Jednak wiele osób wciąż wspomina z sympatią o Verdansk. Na ten moment Activision nie wypowiedziało się oficjalnie, czy faktycznie mapa powróci, ale gracze mają swoją teorię.

Na Reddicie pojawił się wpis od gracza tiktokalnuke z ciekawostką dotyczącą nowej skórki do operatora. Okazuje się, że na jego przedramieniu znajduje się kawałek usuniętej już mapy. Widoczna jest ona po uruchomieniu animacji sprawdzania broni.

Takie zagrania rodzi wiele pytań. Z jakiego powodu twórcy wprowadzają do operatora, który trafi na nową mapę  Al Mazrah, kawałek mapy Verdansk? Prawdopodobnie, jest to zwykła ciekawostka i w najbliższym czasie gracze nie ujrzą wpadającego na tę mapę Reyesa. Nie oznacza, to jednak, że fani nigdy nie ujrzą jej w grze. W 2023 roku premierę będzie miała mobilna wersja Warzone. Twórcy zapowiedzieli już, że walki będą rozgrywać się tam właśnie na terenach Verdansk.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty