w

Gracz COD Warzone wymyślił najbardziej „toksyczny” sposób na trollowanie Roze

Jakie są najbardziej toksyczne sposoby na trollowanie Roze w COD Warzone?


Jeden z członków społeczności Call of Duty: Warzone opublikował na Reddicie film, na którym pokazuje, jak idealnie udało mu się strollować gracza ze skórką Roze.

„Veggieman21”, bo takiej nazwy używa, sam posiadał na sobie ten mroczny skin, lecz mimo to nie oszczędził swojego rywala. Postanowił pokonać go w najokrutniejszy, możliwy sposób.

Jak gracz COD Warzone strollował gracza ze skórką Roze?

Veggieman21 na sam początek powalił swojego rywala na ziemię za pomocą FFARa, a następnie dał mu promyk nadziei na możliwość zrobienia czegokolwiek. Gdy jego przeciwnik się samoodradzał, on położył obok niego dwa Claymory i z całą pewnością siebie oczekiwał zwycięstwa. Po odrodzeniu wróg gracza w skinie Roze został dosłownie rozerwany na strzępy.

Video

Skin Roze został osłabiony w Call of Duty: Warzone i od tego czasu stracił część swoich największych hejterów. Tak czy inaczej, gracz nieźle strollował swojego przeciwnika i trudno było tutaj o lepsze wykonanie całej akcji. „Veggieman21” zdecydowanie może być z siebie dumny, zwłaszcza że jego zagrywka stała się popularna wśród społeczności battle royala od Raven.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty