w

Cheatujący streamer COD Warzone został zbanowany w trakcie meczu. Ban w Warzone i na Twitchu

Takie historie praktycznie zawsze kończą się tak samo. Czasem zajmuje to więcej, czasem mniej czasu.


Na Reddicie wypłynął streamer Twitcha, który dopiero zaczynał swoją przygodę z transmitowaniem gier. Niestety, wybrał nie tę ścieżkę, którą należało. Streamował bowiem Call of Duty Warzone, mając włączone cheaty.

Jakby tego było mało, chwalił się nimi i wdawał w dyskusję z ludźmi, którzy go krytykowali. Zostało to przerwane na samym początku tej historii.

Ban w trakcie gry w COD Warzone

Streamer odpowiadał ludziom na czacie, że on się bawi świetnie i jeżeli rujnuje gry, to nie sobie, a innym. Taka postawa oczywiście przełożyła się na masę zgłoszeń, tak samo na Twitchu, jak i w samym Call of Duty.

„AGuyNamedCody” został zbanowany na Call of Duty w trakcie trwania transmisji. Jego reakcję możecie zobaczyć poniżej:

Video

Kilka godzin później do zawieszenia w grze doszła także permanentna blokada na Twitchu. W przypadku cheatów platforma nie daje możliwości odwołania się. Kanał więc prawdopodobnie już nie wróci.

Tutaj kanał niekoniecznie został nawet zbanowany przez TTV. Możliwe, że zadziałał system, który prewencyjnie banuje za dużą ilość zgłoszeń. Efekt jest jednak taki sam – ktoś z Twitcha musi sprawdzić sprawę, prawdopodobnie więc ban systemowy zostanie zmieniony na ten normalny.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty