w

COD 2021 zostanie ujawniony graczy za pośrednictwem COD Warzone? Nowe przecieki

W chwili obecnej nie ma niczego, co zapowiadałoby nadejście COD 2021. Jest jednak pewien przeciek, który coś mówi.


Społeczność Call of Duty doskonale zdaje sobie sprawę tego, że nowa odsłona produkcji jest coraz bliżej. Podczas ostatniej konferencji dotyczącej zarobków potwierdzono, że Sledgehammer Games będzie twórcą tegorocznego wydania COD-a.

Dzięki najnowszym przeciekom wiadomo już, w jaki sposób deweloperzy planują ogłosić nadejście produkcji.

COD 2021 ma zostać ogłoszony już w najbliższej przyszłości

Według ostatnich przecieków COD Warzone ma zostać wykorzystany do ogłoszenia kolejnej odsłony tytułu. Oczywiście nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ Black Ops Cold War został ujawniony w identyczny sposób. Tak czy inaczej, Activision zamierza zrobić to w aktualizacji do 4. sezonu gry.

Nadchodzi nowe ważne wydarzenie o nazwie „X2”, które będzie obejmować „Pociąg pancerny” i „Zasadzki”. To jest w plikach od miesięcy, ale wygląda na to, że w końcu znów nad tym pracują. Po wydarzeniu pojawi się również przerywnik filmowy: scr_x2_duration_fade_out_movie.

Wielu graczy już teraz jest podekscytowanych planami deweloperów, jednak należy pamiętać, że to tylko przecieki i wcale nie muszą się one sprawdzić. Raczej mało prawdopodobne, że programiści zmienią swoje plany co do tego, lecz na wszystko należy brać drobną poprawkę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty