w

Exploit w Call of Duty: Warzone nie pozwala graczom zdobywać eliminacji i lootu

Z powodu nieustających problemów z brakiem przyznania kredytów za pokonanie przeciwników gracze proszą o zmiany.

Studio Infinity Ward dostawało już wiele próśb dotyczących exploitu niepozwalającego na lootowanie pokonanego przeciwnika czy w ogóle nieprzyznania kredytów za pokonanie go. Wszystko za sprawą graczy wychodzących już po tym, jak zostali powaleni. Podczas opuszczenia rozgrywki gracz kompletnie znika z gry i nie zostaje po nim żaden ślad.

Co planują zrobić twórcy?

Studio wzięło się za poprawienie błędu dotyczącego graczy, którzy wychodzą z meczu i nie dostają żadnych nagród, ale temat problemu dotyczącego samej rozgrywki i braku lootu z przeciwników nie został podjęty.

Jeden z użytkowników Reddita napisał kolejny już post wzywający studio do zabrania się za to, co jego zdaniem powinno zrobić.

Za każdym razem, kiedy kogoś powalę, on wychodzi z gry, zanim jestem w stanie go wykończyć i ostatecznie zostaję bez żadnej eliminacji. Jest to serio irytujące i Activision powinno coś z tym zrobić.

Czy Infinity Ward powinno nakładać kary za wczesne wychodzenie?

Niektórzy z użytkowników sugerowali wprowadzenie kar czasowych za wcześniejsze wychodzenie z rozgrywki – od 10 do nawet 30 minut.

Powinni nakładać kary czasowe na ludzi, którzy wychodzą z gry, zanim ostatecznie zginą i póki ich skład jest żywy.

Jeden z konkurencyjnych tytułów, Apex Legends, ma zaimplementowany podobny system do tego proponowanego przez graczy Call of Duty. Gracze, którzy wychodzą wcześniej z rozgrywek rankingowych, są karani dodatkowym czasem oczekiwania w kolejce.

ZOBACZ – UrQeeen zlikwidowana przez skrzynkę w CoD: Warzone “Zabita przez skrzynkę niczym Hanka Mostowiak”

Oczywiście deweloperzy mieliby sporo dylematów podczas implementacji podobnego rozwiązania. Czy gracz wyszedł celowo, czy była to wina połączenia? Co w ogóle kwalifikowałoby się jako „opuszczony przedwcześnie mecz”?

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty