w

Gracze COD Warzone są sfrustrowani problemem z podwójnym XP. System znów jest zepsuty

Reklama

Wbijanie poziomów w COD Warzone było pewnego rodzaju tradycją, lecz ta z czasem się zmieniła.

Reklama

W przeszłości coroczną tradycją dla graczy Call of Duty: Warzone było przebijanie się przez poziomy. Mimo to w ostatnich latach nieco uległo to zmianie, ponieważ poza własnym poziomem osobistym należy również zwiększać poziom broni, aby uzyskać do niej jak najlepsze załączniki, lecz obecnie jest ich tak dużo, że może stać się to dość męczące.

Ponadto dużym problemem jest fakt, że nie działają weekendy i tokeny z podwójnym XP.

Co się dzieje z podwójnym XP w COD Warzone?

Pojawiło się mnóstwo skarg od graczy, którzy skarżą się, że podwójny XP w weekendy oraz za tokeny nie działa, przez co zdarza się, iż zwyczajnie je marnują.

Często dają weekend podwójnego XP broni i kończy się to bullshitem. Nie działa przez cały weekend. Nigdy tego nie naprawią ani nie uznają. Naprawdę głupie i zniechęcające. – zauważył jeden z użytkowników Reddita.

Kiedyś mogliśmy nakładać żetony podwójnego XP z podwójnym XP na weekend, co dawało w sumie 4X, ale [opcja ta] już nie działa od tamtej aktualizacji. – napisał kolejny gracz.

Społeczność zaczęła masowo zgłaszać cały problem na Twitterze, czasami nawet wciągając w dyskusję znanych twórców ze świata gier, lecz niewiele to pomogło:

Pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy wreszcie poważnie podejdą do tego problemu i zdecydują się go naprawić. W chwili obecnej to dość duży kłopot, który ewidentnie męczy sporą część społeczność Call of Duty: Warzone.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty