w

Horror w CoD Warzone? Ciężarówki same z siebie likwidują losowych graczy

Ciężarówki losowo zaczynają likwidować graczy w Warzone.


Call of Duty: Warzone„ jest darmową grą z serii Battle Royale dostępną dla każdego na platformach PC, PlayStation 4 i 5 oraz na Xbox One, Xbox Series X / S. Trudno jest więc się dziwić, że cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem.

W grze jest jednak błąd, który może zepsuć rozgrywkę niczego niespodziewającemu się graczowi, jeżeli ten postanowi wsiąść do ciężarówki „Bartha”.

Niebezpieczny pojazd

Mapa Verdensk jest naprawdę duża i ciężko się poruszać na niej bez pojazdu. W związku z tym w grze znajdują się ciężarówki „Bertha”, która – wydawać się może -` jest idealnym sposobem na przemieszczanie się po strefach i często jest do tego używana.

Niektórych graczy jednak pojazdy frustrują i domagają się oni ich usunięcia. Wszystko to przez to, że ciężko jest się ich pozbyć bez odpowiedniej broni dużego kalibru.

Okazuje się, że te nie mają takiego problemu i pozbycie się gracza nie stanowi dla nich wyzwania. Dziwny błąd zarejestrowany został przez użytkownika Reddita o pseudonimie deyrajiba.

Video

Gracz ukrył się na pace, aby obserwować przejeżdżającego przeciwnika i nagle został zlikwidowany. Jak sam twierdzi, nie był to nikt inny, jak ciężarówka, a komunikat w grze pokazał, że ten pokonał sam siebie.

W komentarzach inni gracze przyznali, że również spotkali się z tym błędem, a ich pojazdy potrafiły nawet nagle wybuchnąć. Chociaż obecnie nie wydaje się to częste, z pewnością deweloperzy powinni się temu przyjrzeć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty