w

Najwięcej likwidacji w Call of Duty: Warzone. Jak wyglądają obecne rekordy solo, trójek i składów?

Call of Duty: Warzone wszedł szturmem na rynek i podbił serca milionów graczy na całym świecie. Rozgrywka oparta na rywalizacji, zawsze motywowała nas do coraz to lepszych wyników w grze. Przyjrzyjmy się najlepszym zabójcom w CoD: WZ.


Call of Duty: Warzone nadal jest w fazie beta testów i oddaje do dyspozycji graczy kilka trybów walki Battle Royale:

  • solo
  • trójki
  • squady (4 graczy)

Sprawdźmy, kto obecnie jest najlepszym zabójcą w danym formacie gry. Oczywiście, mówimy tylko o udokumentowanych rekordach i tych, do których udało się dokopać. Jeśli znacie jakieś inne, to dajcie nam znać.

Solo

Obecnym rekordzistą świata w liczbie eliminacji w kategorii solo jest HusKerrs, który 11.04.2020 wysłał do piachu 37 przeciwników.

Trójki

Obecny rekord świata w kategorii tercetów należy do ekipy weteranów serii Call of Duty, byłych profesjonalistów: Preston 'Priestahh’ Greiner z Atlanta FaZe, Bryan 'Apathy’ Zhelyazkov z Seattle Surge oraz Charlie 'MuTeX’ Saouma.

Rekord padł 29.04.2020, a ekipa wykończyła 92 przeciwników.

Obecny rekord indywidualnych zabójstw w kategorii trójek należy do streamera GaGOD, który ustanowił swój wynik 13.03.2020 szokując widzów 38 eliminacjami. 

Squady

Czteroosobowe składy zostały zdominowane przez ekipę, która wykończyła 2/3 wszystkich graczy na mapie. 19.04.2020 Cruze, FataL, Fifteenie i ManOfChicken wykończyli 102 przeciwników.

Natomiast indywidualny rekord zabójstw w składach należy obecnie do Youtubera PdBreezy, który osiągnął 46 eliminacji w jednym meczu.

Jak widać, poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko, ale nie ma takich rekordów, których nie dałoby się przeskoczyć. Powodzenia.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty