w

Streamer nadepnął przeciwnika w COD Warzone i pobiegł dalej, kompletnie go nie zauważając

Gracz Call of Duty prawie nadepnął na przeciwnika. Pomocna była reakcja czatu.

Reklama

Jeden z graczy Call of Duty prowadził swoją transmisję w serwisie Twitch. Streamer postanowił wejść do pewnego budynku, gdzie wszedł do pokoju, w którym leżał wcelowany jego rywal.

A_Seagull, ponieważ pod taką nazwą działa użytkownik, prawie nadepnął swojego przeciwnika, jednocześnie go nie zauważając. Następnie jak gdyby nigdy nic wyskoczył przez okno. Dopiero po reakcji czatu zrozumiał, że popełnił błąd i minął się z rywalem.

Cała sytuacja była naprawdę zabawna, zwłaszcza, że rywal również nie zareagował na streamera.

Jak widać na poniższym klipie sam przeciwnik streamera również na niego nie zareagował. Prawdopodobnie na moment odszedł od komputera, gdy ten zdążył wejść do pomieszczenia, w którym się ukrywał. W pewnym momencie A_Seagull po reakcji czatu zrozumiał, że popełnił błąd i wrócił do pomieszczenia. Tam nadal leżał jego przeciwnik, który tym razem zareagował na streamera.

Cała sytuacja była naprawdę zabawna i nieco dziwna. To musiał być ogromny przypadek, żeby zarówno streamer, jak i jego przeciwnik się nie zauważyli.

Seagulla większość osób kojarzy głównie z Overwatch. To własnie od tego gry zaczął swoją przygodę ze streamowaniem. Teraz, podobnie jak większość osób związanych niegdyś z Overwatch, szuka coraz to nowych produkcji. Streamer często gra też w Apex Legends i pozostałe Batte Royale.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty