w

Wszystkie najważniejsze zmiany w aktualizacji 1.21 do COD Modern Warfare oraz Warzone

Czas na najnowszą aktualizację do Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Dostaniemy sporo nowych treści.


Activision opublikowało informacje na temat nowości w CoD: MW i WZ. W tym tygodniu gracze Modern Warfare mogą liczyć na nowe mapki w trybie multiplayer: Hardhat (6v6) oraz Aisle-9 (Gunfight), a fani Warzone dostaną ponownie tryb Blood Money dla składów.

W sklepie pojawi się nowa oferta, w ramach której dostaniemy możliwość kupienia Ghosta w klasycznym skinie.

Hardhat to mapa do multiplayer MW, której akcja osadzona jest na placu budowy. Pierwszy raz widzieliśmy tę mapę w Modern Warfare 3.

Aisle-9 to mapa pod pojedynki skierowana do trójek. W ramach tej mapki mamy do dyspozycji kilka trybów, które umożliwią nam zabawę na różne sposoby, czy to w TDM, Kill Confirmed, Grind lub Domination.

Blood Money dla czwórek ponownie wysyła nas do Verdanska. Znajdźcie drużynę, zbierajcie hajs, wypełniajcie kontrakty i oczywiście eliminujcie przeciwników.

W Warzone pojawią się dwie nowe aktualizacje. Po pierwsze, nowy set broni w gułagu. Teraz gracze dostaną do swojej dyspozycji pistolety maszynowe oraz karabiny, w tym AK-47, M13, Kilo 141, Ram-7, Striker 45 i więcej.

Po drugie, pojawi się Armor Box, czyli skrzynka z pancerzami, działającą podobnie jak skrzynki z amunicją. Słowem, cały team może uzyskać pancerze.

Aktualizacja waży 20 GB na PS4, 31 GB na Xbox i 26-30 GB na PC – w zależności, czy macie zainstalowane MW, czy tylko WZ.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty