w ,

Nervarien spotyka cheatera w Fall Guys. Walka z cheaterami trwa już od kilku dni, póki co nie widać efektów

Od kilku dni w Fall Guys liczba cheaterów znacznie urosła. Na jednego z nich natrafił też Nervarien.


Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, w Fall Guys pojawili się już cheaterzy. Najczęściej można zobaczyć osoby, które biegają znacznie szybciej od pozostałych. Póki co twórcy gry przyznają, że nie spodziewali się takiego obrotu spraw, ale już pracują nad rozwiązaniem problemu oszustów.

Cheater w grze Nervariena

Polscy streamerzy także zauważyli potencjał, jaki drzewie w Fall Guys. Od kilku dni można obserwować najpopularniejszych influencerów na Twitchu, którzy zazwyczaj pod koniec swojego streama grają w produkcję Mediatonic. Do nich zalicza się między innymi Nervarien.

Podczas jednego z meczów, Nervarien obserwował swojego przeciwnika, który prawdopodobnie pomagał sobie programami trzecimi. W momencie, w którym miał spaść, gracz użył czegoś w rodzaju “flyhacka” i zwyczajnie podleciał do najbliższej platformy.

Wyglądało to niesamowicie nienaturalnie i tak, jakby naprawdę w grze znajdował się cheater. Tego nie da się jednoznacznie potwierdzić, bo istnieje szansa, że to jakiś błąd serwera, natomiast wyglądało na tyle dziwnie, że Nervarien nie miał wątpliwości “halo sędzia, cheater to jest chyba jakiś.”